محل تبلیغات شما
حدود دو سه ماه پیش به دلیل اینکه برق کارخونه من زیاد قطع میشد دنبال یه دستگاه اجاره دیزل ژنراتور قوی بودم که بتونه برق کارخونه رو تامین کنه که سایت نیازمندیها دات نت تونست تو این زمینه خیلی کمکم کنه حالا چرا بهتون میگم من تا قبل از این اصلا اطلاعاتی درباره دستگاه دیزل ژنراتور نداشتم و فروشنده ها هم انقدر سرشون شلوغ بود که وقتی واسه توضیح دادن به من نداشتن برای همین تصمیم گرفتم که خودم در مورد این دستگاه ها اطلاعات بدست بیارم میخواستم یه دستگاه دیزل ژنراتور قوی واسه کارخونه اجاره کنم چون بهم قول داده بودن که بعد از دو ماه مشکل برق حل میشه و منم گفتم دیگه هزینه اضافی نکنم و برای دو ماه فقط دستگاه اجاره کنم توی اینترنت که سرچ زدم سایت نیازمندیها دات نت رو پیدا کردم وارد سایت که شدم دیدم در مورد انواع دستگاه های دیزل ژنراتور توضیح داده و فقط قصدش فروش نیست خلاصه با یکی از آگهی های اجاره دیزل ژنراتور تماس گرفتم و تونستم با یکی از فروشنده ها به توافق برسم و خدا رو شکر هم تو زمانم صرفه جویی شد و هم تونستم راحت دستگاه های دیزل ژنراتور رو بشناسم و یه برند خوب انتخاب کنم البته خدا رو شکر بعد از دو ماه مشکل برق برطرف شد ولی خوبی این موضوع این بود که با سایت نیازمندیها دات نت آشنا شدم و واسم یه تجربه خوب و عالی شد.

آموزش اتصال به کانکشن در آندروید و مک و آیفون

اگر لایسنس خود را گم کردید چه کار باید بکنید؟

آموزش وریفای یا تایید اکانت اپل ایدی

ژنراتور ,دستگاه ,رو ,یه ,کارخونه ,برق ,ژنراتور قوی ,سایت نیازمندیها دات ,دو ماه ,دیزل ژنراتور ,با یکی ,دستگاه های دیزل ژنراتور

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

bacbiesenga افق های آرمانی آیناز چت,چت ایناز,چت روم حامی عمران خواب های جالب من مرادی عبدالیوسفی گروه آموزشی دین و زندگی استعدادهای درخشان کهگیلویه (دهدشت)99-98 شهاب - دانلود فایل های دانشگاهی Paul's receptions چاپ مقاله isi